Hakkımızda

İ

nter Seraları tasarımları ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için en donanımlı tunel ve modern, seralar uretmektedir. Biz inter seracılık olarak modern ciftcilige uygun sera modelleri uretmekteyiz. Inter seracılık sirketi seyahat ve iase icin duzenlenen personel kullanarak, hatta yurt dısında ve ulke genelinde faaliyet gostermektedir.Aynı zamanda buyuk modern cam seraların tasarımıyla ilgili arge calısmalarına baslamıstır. Inter seracılık arastırma ve deney devamı ile ve musterilerimizin uygun tasarımlarıyla musteri memnuyuneti sunmaktadır. Makine, ekipman ve sistemleri acısından  Guvenilir cozumler.sunar. Cesitli ve kulturel uygulamalar seciminde sizleri dogru sirketlere yonlendirir.
Teknik destek ve musterilerimiz ile yakın isbirligi ile is hedeflerinin guvenli bir sekilde uygulanması icin cozumler sunuyoruz. dahasi icin lutfen bize ulaşınız…

Vizyon: Gelişen ve sürekli yenilen, dünya’nın kullandığı en son teknolojileri getirmek, uygulamak, destek vermek prensibinden hareketle, Türkiye’yi geleneksel teknoloji çöplüğünden arındırmak “Müşteri-Satıcı” ilişkisini “Partner-Ortak” ilişkisi haline dönüştürmek. Önümüzdeki iki yıl içerisinde seracılık konusunda ülkemizin en büyük iki firmasından biri, ürün ve hizmet kalitesi açısından da en iyisi olmak için varız.
Misyon: Elimizde bulunan teknoloji ile nitelikli seracılık hizmeti verebilmek için; bilimsel verilerin ışığında planlamalar yapmak, süregelen seracılık faaliyetlerini en iyi kalite ilkesiyle yönetmek, denetlemek ve değerlendirmek, geliştirdiğimiz özgün projelerle seracılıkta öncü olmak için varız.